W ramach akcji edukacyjnej zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu na temat kilku prostych zasad  segregacji  odpadów w mieszkaniu.

Burmistrz Gminy Police informuje o rozpoczęciu drugiego naboru wniosków w 2023 roku na prace związane z demontażem, transportem oraz unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest.

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Policach zorganizował dla szkół podstawowych w Gminie Police projekt  ekologiczny pn. „Ziemię ratujesz, gdy śmieci segregujesz”. Finał projektu odbył się 05.04.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Tanowskiej w Policach. Instytucjami wspierającymi projekt była spółka gminna „Trans-Net” oraz Zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnym w Leśnie Górnym.

W dniu 5 kwietnia 2023 r. strażnicy miejscy dokonali kontroli terenu przy ul. Palmowej 2. Stwierdzono, że w bezpośrednim sąsiedztwie pojemników na odpady segregowane nieznana osoba pozbyła się znacznej ilości odpadów.

UWAGA!!! P.U.P. „TRANS-NET” S.A. informuje, że w dniu 08.04.2023 r. (sobota) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czynny będzie w godzinach od 8:00 do 12:00.