Dewastacja urządzeń MPE (Miejskie Punkty Elektroodpadów)22-07-2021

Po raz kolejny  na terenie Gminy Police nieznani sprawcy zdewastowali dwa urządzenia do gromadzenia drobnych elektroodpadów  MPE znajdujących się przy ul. Bankowej 18 w Policach (przy  budynku Urzędu Miejskiego) oraz na ulicy Bankowej 9 (przed wejściem na Targowisko w Policach). Zostały uszkodzone zamki, skradziono jedną kasetę do gromadzenia telefonów i ładowarek, zniszczono drzwi.

Więcej ...

U W A G A !21-05-2021

P.U.P. „TRANS-NET” S.A. informuje, że w związku z bardzo dużą ilością odpadów wielkogabarytowych zgromadzonych na terenie sołectw harmonogram ich odbioru zostanie wydłużony o kolejny dzień, tj. sobota 22.05.2021 r.

Więcej ...

Kosze do segregacji odpadów w kształcie kredek14-05-2021

Kontynuując działania edukacyjno-informacyjne z zakresu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, Burmistrz Polic przekazał kosze do segregacji odpadów w kształcie kredek do kolejnych placówek oświatowych.

Więcej ...

Eco Harmonogram - aplikacja14-05-2021

Od 14.05.2021  dla mieszkańców gminy Police została uruchomiona bezpłatna aplikacja Eco Harmonogram. W niej znajdują się wszystkie informacje na temat  systemu gospodarowania odpadami w naszej gminie.

Więcej ...

Sprawca zaśmiecenia ukarany30-04-2021

W dniu 20 kwietnia do Straży Miejskiej w Policach wpłynęło zgłoszenie o znacznej ilości śmieci porzuconych w lesie nieopodal ulicy Kresowej w Policach.

Więcej ...

BIOODPADY15-04-2021

Powstające w gospodarstwach domowych bioodpady należy gromadzić w brązowych pojemnikach bądź zagospodarowywać w przydomowych kompostownikach. Rekomendujemy, aby  odpady biodegradowalne, jeśli to możliwe, wrzucać do pojemnika luzem, czyli bez żadnego dodatkowego opakowania.

Więcej ...

Więcej w dziale INFORMACJE